Komentáře, které hýbou Vorvaněm

Příprava chorea – neděle 14:00

06.03.2014 13:13
Množí se vaše dotazy, jak nám pomoct s roznosem a přípravou chorea. Jsme moc rádi za tuhle vaší iniciativu, že stále více lidem není atmosféra na zápasech lhostejná, a rádi přiloží ruku k dílu.   I před zápasem s Plzní bude samozřejmě hodně práce a každý, kdo má zájem pomoct, je vítaný....

Liga mistryň na Letné!

15.10.2013 09:39
Zatímco v první mužské fotbalové lize stále panuje reprezentační pauza, na Letné je čilý ruch a přípravy na středeční utkání jsou v plném proudu. A na co že se můžeme těšit? V Generali Areně se 16.10.2013 od 20:00 odehraje odveta Ligy mistryň. Sparťanky přivítají švýcarský tým FC Zürich Frauen, se...

Pozvánka na ženské derby

10.10.2013 10:47
Další derby se blíží! Tentokrát to ženské hrané na hřišti soupeřek. V sobotu 12.10.2013 od 16:00 na hřišti v Horních Měcholupech. Slávistky jsou po šesti odehraných kolech první s 18 body. Naše dívky kvůli prohře na Slovácku ztrácí na rivalky z Edenu 3 body, proto je nutné, aby...

Návštěva dětského domova v Počernicích.

08.07.2013 09:30
Někdy koncem února jsme byli jako skupina Vorvani dotázáni, zda se nechceme přidat ke skupině LSE a podílet se na koupi 2 permanentek pro velké sparťany z Dětského domova v Počernicích. Tento nápad nás všechny ihned nadchl a rozhodli jsme se k této iniciativě...

My máme double, aneb oslavy v režii holek

05.06.2013 11:50
Chcete zažít něco, co se Vám asi jen tak na zápase mužů nepoštěstí? V sobotu 8.6.2013 od 17:00 se naše hráčky rozloučí se sezónou posledním zápasem s Hradcem Králové a připravily si pro své fanoušky nejedno překvapení.   O titulu pro naše barvy je rozhodnuto, přesto se budou chtít holky...

Všichni naposledy na Letnou!!!

30.05.2013 08:33
V sobotu nás čeká poslední zápas sezony. Zápas, po kterém budeme mít opět několikatýdenní absťák po Spartičce, jelikož po něm odjedou hráči na zaslouženou dovolenou. Jestli tento čas strávíme s opojným pocitem toho, že jsme mistři nebo zklamáním z druhého místa, rozhodne jeden, resp....

My chceme double, aléé!!!

28.05.2013 10:05
Nejen v mužské fotbalové lize se tento víkend rozhodne o titulu. Také ženská nejvyšší soutěž se chýlí ke konci a již v tuto neděli může být o všem jasno, ač jsou před námi ještě poslední dvě kola. Naše hráčky jsou již vítězkami ženského poháru, podaří se jim obhájit loňský double?   Se 4...

Kdo za to může?

14.05.2013 09:44
  Loni se stalo zvykem, že v nadstavbové části ženské ligy byli fanoušci sparťanskám 12. hráčkou. Pomohli jim dokráčet k vítězství v lize i v poháru. Každý by předpokládal, že tomu bude i letos, ale ouha. Nebudu se vymlouvat. Určité povinnosti mi nedovolily být na všech zápasech, na kterých...

Výjezd jara do Ostravy!

16.04.2013 11:59
Jen co hráči převzali klíč pro Vládce Prahy z rukou pana primátora a fanoušci už vstřebali všechen alkohol v krvi po oslavách výhry v nejprestižnějším zápase celé ligy, připravilo nám rozlosování výjezd jara do Ostravy. Občanské sdružení fanoušků 12. Hráč ve spolupráci s klubem chce dostat na...

Přijď pomoct s choreografií!

27.03.2013 09:11
  Také už se těšíte na sobotu, až Sparta nastoupí do zápasu proti Plzni? Spekulujete, jakou sestavu Víťa pošle na trávník? Žijete tímto zápasem už nyní? A rádi byste se do historie tohoto utkání zapsali více, ne jen jako pouhý divák? Chcete pro Spartu něco udělat a přiložit ruku k...
1 | 2 | 3 >>