Liga mistryň na Letné!

15.10.2013 09:39

Zatímco v první mužské fotbalové lize stále panuje reprezentační pauza, na Letné je čilý ruch a přípravy na středeční utkání jsou v plném proudu. A na co že se můžeme těšit? V Generali Areně se 16.10.2013 od 20:00 odehraje odveta Ligy mistryň. Sparťanky přivítají švýcarský tým FC Zürich Frauen, se kterým v prvním utkání prohrály 2:1. Díky vstřelenému gólu na hřišti soupeře nejsou všechny naděje ztraceny a holky musí zabojovat a o postup se poprat.

 

A k tomu jim můžeme pomoct i my, fanoušci. I když třeba nejste vyznavači ženského fotbalu, udělejte výjimku a zajděte podpořit Spartu. Evropské poháry mužské kategorie se v této sezóně na Letné nehrají, přijďte tedy nasát atmosféru alespoň ženské obdoby Ligy mistrů.

 

Generálku před tímto zápasem holky bohužel nezvládly a s rivalkami z Edenu prohrály 0:2, ale tohle bude jiný zápas, zápas s jedním z nejlepších celků v Evropě. Porovnání české a zahraniční špičky. Na zápas se těší i samotné hráčky a Markétka Ringelová vás všechny srdečně zve: Prosíme vás všechny o podporu a přízeň i po nevydařeném derby. Bude to hodně těžké utkání, ale vydáme se ze všech sil a na hřišti necháme vše.”

 

Na stadionu bude otevřená hlavní tribuna a vstupné je 50 Kč. Držitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma, ale je nutné si vyzvednout volnou vstupenku po předložení permanentky kdykoliv ve dnech před utkáním v Zákaznickém centru nebo v den utkání na pokladně č. 1, která bude otevřena od 17 hodin.

 

Prostor pro ty, kteří budou chtít fandit a podílet se na atmosféře, bude v sektoru A19 (pod plochou pro vozíčkáře), ale doufám, že se zapojí celá hlavní tribuna. Snad se nás tam sejde co nejvíce a připravíme holkám bouřlivou atmosféru.

 

Sparta je jen jedna, my všichni jsme Sparta!