Pozvánka - 280. derby pražských S je tu!!

25.09.2013 13:00

18 bodů. Takový je rozdíl mezi týmy, které se spolu utkají v sobotu 28.9.2013 od 20:15 v rámci nejsledovanějšího zápasu podzimní ligové sezony.

 

Sparta do tohoto zápasu vstoupí z pozice leadera tabulky. Slavia je na opačném konci a v současné době jí patří 15. sestupová příčka. Ale v derby nikdy nejsou důležité papírové předpoklady, tam vždy rozhoduje motivace, odhodlání a bojovnost.

 

Slavia nám dala k dispozici 1870 vstupenek. K úternímu večeru jich bylo téměř 1600 prodáno. Očekává se tedy rekordní návštěva sparťanských fans v novodobé historii Edenu. Všichni se musí zapojit do supportu a hnát naše hráče za vítězstvím. 

 

Jak již jsme vás informovali, na derby se uskuteční tradiční pochod. Tentokrát je sraz v 17:00 na Letné, poté odchod směr Hradčanská, hromadný odjezd metrem a v 18:00 sraz na Strašnické a dále do Cirkusu Eden. Vy máte možnost si za dobrovolný příspěvek pořídit kuklu ve sparťanských barvách.

 

Na stadionu se pak budou taktéž za dobrovolný příspěvek rozdávat sparťanská trička. Apelujeme na všechny, že trika jsou určena pouze pro lidi, kteří mají vstupenky do sektorů 119-121, což je sektor ohraničený plotem. Ostatní ale zapátrejte v šatníku a v nějakém rudém kousku přijďte také, ať jsou naše sektory jednotné.

 

Utkání musíme vyhrát jak na hřišti, tak i v hledišti, a poslat slávii na úplné dno. Opět se bude hrát o zlatý klíč od stověžaté Matky měst. Musí tedy zůstat na Letné, tam patří.

 

Jedno město, jeden klub.