Buď součástí oslav i Ty

19.11.2013 10:40

16.11.1893…datum, které formou tetování zdobí těla většiny z nás. V tento den se totiž zrodila legenda. Klub, pro který stojí za to žít a dýchat. Láska na celý život, která vás nezradí, a vy za ní stojíte v dobrém i ve zlém.

 

Sparta slaví 120. narozeniny.  První oslavy v režii fanoušků s podporou klubu proběhly v sobotu, kdy se sparťanský dav hrnul od Prašné brány až na náš svatostánek, kde bylo odpáleno velké množství pyra na počest naší 120leté lásky.

 

Klub pojal oslavu opravdu ve velkém. Praha je plná sparťanských barev. Billboardy na různých místech zdobí stověžatou Matičku měst. Fanoušci dobíhají sparťanskou tramvaj brázdící i po nepřátelském území a spousta dalších překvapení nás ještě čeká.

 

Oslavy budou pokračovat sobotním zápasem s týmem z Mladé Boleslavi. Utkání má výkop v 18:00, ale doporučujeme přijít včas. Již od 17:20 se budou na velkoplošných obrazovkách promítat videa z historie ACS a plánovaný ceremoniál vypukne v 17:45. Vstupenky jsou stále v prodeji i přes internet https://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1590144

 

Ani fanoušci nebudou chtít zůstat pozadu a připravili si několik prezentací. Určitě se máte v tento den na co těšit. Neseďte tedy na gauči, přijďte na stadion a buďte i vy součástí  oslav. Oslav, které vejdou do historie.