My chceme double, aléé!!!

28.05.2013 10:05

Nejen v mužské fotbalové lize se tento víkend rozhodne o titulu. Také ženská nejvyšší soutěž se chýlí ke konci a již v tuto neděli může být o všem jasno, ač jsou před námi ještě poslední dvě kola. Naše hráčky jsou již vítězkami ženského poháru, podaří se jim obhájit loňský double?

 

Se 4 bodovým náskokem na druhou Slavii se rudé krásky utkají právě se sešívanými rivalkami. K zisku titulu jim stačí i remíza. V této sezóně Sparťanky derby zatím neprohrály a oprávněně jsou tedy Vládkyněmi Prahy.

 

K poslednímu kroku k titulu jim můžeme pomoct i my, věrní fanoušci. Můžeme být 12. Hráčkou Sparty a dokráčet společnými silami k titulu. Vzpomeňme na závěr loňské sezóny, jak důležitou součástí týmu jsme byli. Tribuna na tréninkovém hřišti v Edenu musí hrát sparťanskými barvami. Vytvořme holkám na hřišti za tratí domácí atmosféru.

 

Že nás hráčky potřebují, potvrzují i slova kapitánky Ivy Mocové: „I když nám letos los moc nepřál, a zápasy kolidovaly s těmi mužskými, tak vás stále moc potřebujeme. Boj o titul je dramatický, ale bojujeme a chceme ho získat také pro vás. Přijďte nás podpořit a my vám ukážeme, jak se o titul porveme. Společnými silami to zvládneme!“

 

Program na neděli je tedy jasný. Udělejte si čas a doražte v hojném počtu. Hraje se v tréninkovém centru v Edenu na umělé trávě, zápas začíná 2.6. v 17:00.

 

Společně na cestě za titulem!